دیدن یک آدامس استفاده شده خارج از سطل زیاله نشانه تمیز نبودن محیط بوده و بسیار زننده است با اینجال دیوار آدامس ها متشکل از هزاران آدامس در سیاتل آمریکا به یک دیدنی برای توریست ها تبدیل شده است. در مورد انجام پروژه سئو نیز قوانین مشابهی وجود دارد. باید مطالب مرتبط و بهینه شده را در کنار هم قرار دهیم تا جستجو گران را با موضوعات و دغدغه های مختلف به خود جذب نماید.

قبول دارم که مثال آدامس جویده شده کمی غیر معمول است با اینحال اینگونه استعارات کمک می کنند تا مفهوم را بهتر به مخاطب و کارفرما منتقل کنیم و محسوس بودن این نمونه ها بسیار ضروری هستند. در اینجا به مسائلی اشاره می کنیم که دانستن آنها می تواند برای ایجاد یک سایت مرجع به شما کمک کند.

۷۵درصد در انجام پروژه سئو در خارج از پیج و ۲۵ درصد در پیج انجام می گیرد. دو المنت اصلی در سئو وجود دارند. شما باید لینک های مناسب را ایجاد نمایید و محتوای مناسبی برای سایت ایجاد و ارائه نمایید. به بخش اول که در سایت های دیگر اتفاق می افتد، عملیات خارج از سایت و بخش دوم که مربوط به ورودی های سایت شماست عملیات درونی سایت شما محسوب می گردد.

بسیار مهم است که ابتدا محتوای سایت را براساس کلمات و عباراتی که به رنک گرفتن آنها امید دارید تدوین نمایید. مقاله ایده های مبتنی بر سئو برای تامین و تولید محتوا می تواند ایده های جالبی برای شما داشته باشد. در مرحله بعدی انجام پروژه سئو محتوایی ایجاد کنید که دیگران بخواهند به آن لینک ایجاد نمایند. این لینک ها برای موتور های جستجو به منزله رای مبنی بر مورد اعتماد بودن سایت شما از طرف دیگر سایت هاست. اطلاعات مفیدی در مقاله آنچه باید برای مدیریت بک لینک ها بدانیم منتشر شده که می تواند در این مورد به شما کمک کند.

در نظر داشته باشید که عنوان صفحه بسیار بسیار مهم است. بسیاری از سایت ها با دستکم گرفتن همین مسئله اشتباهی بزرگ بهقیمت از دست دادن مخاطبان بسیار را مرتکب می شوند.

پس از انتخاب یک تیتر عالی حتما توضیحات متا را با دقت بررسی کنید. توضیحات متا قانع کننده و زیر ۱۵۵ کاراکتر در افزایش نرخ کلیک بسیار موثر است. توضیحات متا پیش نمایش مختصری است که در زیر یک پیوند در موتورهای جستجو نشان داده می شود. این به خوانندگان ایده می دهد که اگر کلیک کنند چه چیزی در راه است. بنابراین، توضیحات متا وسوسه انگیز، حتی اگر بر رتبه شما در نتایج جستجو تأثیری نداشته باشد، کلیک ها را افزایش داده که در انجام موفقیت آمیز پروژه سئو بسیار موثر است. نکات تکمیلی قابل توجهی در مقاله چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟ بیان شده اند که می توانند در این مورد به شما کمک کنند.

در نهایت در نظر داشته باشید که در انجام پروژه سئو به کم راضی نباشید زیرا ۷۵ درصد کلیک ها نسیب ۵ نتیجه اول می شود. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله نحوه کار بزرگترین جستجوگر وب: گوگل چگونه کار می کند را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.